פתרונות טכנולוגיים לחיבור בין אנשים

מי אנחנו?

MTtech. ה-DNA שלנו.

MTtech היא חברת הייטק ישראלית העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות מולטימדיה אינטראקטיביות לשימושים פונקציונליים חדשים.

בכל שלבי הייצור והפיתוח מנחים אותנו שני עקרונות מרכזיים: 

 

  • פונקציונליות
  • אינטראקציה

 

בעולם בו כל אחד מתכנס אל תוך המכשיר שלו, אנו מפתחים פתרונות טכנולוגיים פונקציונליים שמייצרים אינטראקציה בין אנשים. אנו עושים שימוש בכל הצגים הקיימים כיום, כדי לייצר עבודה משותפת ויעילה המשתפת מספר אנשים יחדיו.

באמצעות סנסורים ואפליקציות אנחנו מייצרים מערכות עבודה אידיאליות שמשפרות את צורת העבודה במקום בו הן מותקנות. הפתרונות החכמים שלנו באים לידי ביטוי בורטיקלים רבים – בעולם החינוך, הנדל”ן, מכירות הרכב, המטבחים ועוד. 

כל אחד מהפתרונות אותם אנו מפתחים הינו מוצר שימושי לחלוטין. דמיינו את הפיצ’רים שראיתם בסרטי ג’יימס בונד ודומיהם – אנחנו הופכים אותם מגימיק לכלי שרת.

החזון שלנו

אנו מאמינים בחיבור בין אנשים באמצעות פתרונות מולטימדיה חדשניים ופונקציונאליים.

אנו שואפים להיות חברה מובילה המכתיבה פתרונות חכמים המחברים בין אנשים.

אנו עוסקים בפיתוח סביבות עבודה חכמות במשרד ובבית, תוך מתן דגש על התאמה אישית, פונקציונליות וחדשנות.

ערכי החברה

איכות 

כל פרמטר במערכת מבוצע ברמה הגבוהה ביותר, תוך ירידה לפרטים הקטנים.

התאמה אישית

אנו מפתחים מוצרים בהתאמה אישית לכל לקוח, כך אנחנו מבטיחים שהמוצר יהיה שימושי ב-100%.

עצמאות

העיקרון שמנחה אותנו הוא one time payment. אנחנו מפתחים עבורכם את המוצר ואתם משתמשים בו ללא שום תלות בשירות שלנו.

בואו להכיר אותנו מקרוב

השולחן החכם

כלי מכירה מהפכני.

השולחן החכם הוא מערכת שולחן מגע המיוצרת כפתרון חומרה-תוכנה מלא על פי צרכי הלקוח. השימוש בשולחן ובפיצ’רים הכלולים בו מאפשר לסוכן המכירה לשמור על קשר עין רציף עם הלקוח, מה שמייצר חיבור בין השניים והופך את הליך המכירה לחוויתי ואפקטיבי יותר.

השולחנות החכמים של MTtech מתאימים למגוון רחב של תחומים כמו נדל”ן, רכב, אדריכלות, צילום חברות ניהול בניין ועוד. עד היום פיתחנו 6 דגמים של השולחן החכם, ונשמח לפתח דגמים נוספים בהתאם לצרכים שלכם.

מסע בעקבות הסקרנות.

על כל צעד ושעל, הסקרנות מנחה אותנו בכל פיתוח בו אנו עוסקים. אחרי 3 שנים בהן פיתחנו ומכרנו את השולחנות החכמים לחברות מובילות בתחומי הנדל”ן והרכב, החלטנו שהגיע הזמן לפתח מוצר ייחודי נוסף. הנחנו לסקרנות הטבעית הטבועה בנו להוביל והמצאנו את Kisense – מערכת המטבח החכם. 

Kisense, המטבח החכם הראשון מסוגו בעולם, הוא פתרון חומרה ותוכנה ייחודי המשתלב במשטח העבודה במטבח. בשש השנים האחרונות נרשמת עלייה של 70% בפיתוח פתרונות חכמים למטבח. אנחנו גאים להוביל את המגמה הזו.

נעים להכיר.

חברות ועסקים שזיהו את הפוטנציאל.

בוא נקבע פגישה באולם התצוגה.